Free Shipping with Orders Over $100 to CA and US!

Arzum Küçük Ev Aletleri Müşteri Destek Sitesi Anasayfa

Bir an önce bu sorunun giderilmesini arz ediyorum Bosch yetkili servisinden. 2 Eylül’de buzdolabı ve çamaşır Makinesi servisi olarak hizmet veren Bosch servisi kurulum sırasında buzdolabını çizdiler ve elektrik kablosunu sıkıştırıp ezdiler. Buzdolabını kabul etmiyorum dediğimde abi senin kapı yüzünden çizildi dediler. Sitemizde ismi geçen logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır. Tüm marka ve model çamaşır makinelerinin bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız. Tüm marka ve model kombilerin bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız.

Bosch buzdolabının kartı ne kadar?

Bosch Buzdolabı Elektronik Kart – 422.88 TL + KDV.

İSTANBUL ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

Bosch Klima servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. Bosch Klima Servisimiz gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir. Bosch Klima Servisi Antalya için Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını yapmaktayız. Beyaz Eşya cihazlarınızın sizler için ne kadar önemli kıymetli ve değerli olduklarını biliyoruz cihazlarınızın tamir onarım işlemleri için her zaman kaliteli güler yüzlü bir şekilde sizlere servis ve onarım imkanı sağlıyoruz. Kepez Bosch Teknik Servis beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemleri sırasında her işlemi sizlerin bilgisi dahilinde yapıyor sizlere herhangi bir zorluk çıkarmadan işlemi en uygun fiyatlar ile bitirip sizlere teslim ediyor.

Erzurum MNG şubesinden buzdolabı aldım, seri 8 XL inox elemanlar eve dolabı taşırken kapağı yerinden çıkardılar. Kapağı çıkarırken en üst kapaklı raftan bir tanesini düşürüp kırdılar. Sitemizde bulunan servis markalarının her hakkı tescil sahibine aittir. Küçükbakkalköy Bosch Servis’imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Bosch Servisi Maltepe

Bosch Servisi Antalya Kepez servisleri olan firmamız siz değerli müşterilerimizin kullandığı Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucuların arızasının onarımı ile hizmet veriyoruz. Firmamızda bulunan uzman teknisyenler, her marka ve model beyaz eşyaya hâkimdir ve en iyi şekilde tamir edebilmek için sürekli olarak eğitim almaktadır. Bakım ve onarım işlemleri ile beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatır ve verimliliğini artırırız. Erenköy Bosch Servisi Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri arasında en önemli özelliklerden biri, hızlı ve etkili servis sağlama yeteneğidir.

Bir sonraki adım, çamaşır makinesinin filtresini kontrol etmektir. Filtre, suyun içindeki kirli parçacıkları tutar ve tıkanıklığa neden olabilir. Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, çamaşır makinesinin pompa motorunu kontrol etmek gerekebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.